0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Mickoski: Nuk po kërkoj amnisti ose mëshirë, po kërkoj drejtësi

Hasëm në mirëkuptim, deklaroi lider i VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski pas takimit të sotëm me presidentin e shtetit Stevo Pendarovski dhe potencoi se nuk kërkojnë amnisti ose mëshirë, por drejtësi për të gjykuarit e “27 Prillit”.

Back to top button
Close
Close