0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитикаПолитички партии

Мицкоски: Власта ги дели граѓаните од прв и од втор ред, Македонија е на сите

„Македонија за сите луѓе“ е новата политичка стратегија на ВМРО-ДПМНЕ и платформата со која ќе допреме до секое срце на секој еден наш граѓанин. Силата која ќе ги обедини, порача вечерва претседателот на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицкоски, од Античкиот театар во Охрид, каде партијата го прослави 31-от роденден.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close