Политички партии

Мицкоски на ФБ: Со новата цена, загубата на ЕСМ ќе се зголеми за нови 4,3 милиони евра до крајот на 2021 година

НАМЕСТО МИЛИОНСКИ ЗАГУБИ И КРАДЕЊЕ НА ЕЛЕМ, КАКО ДО МИЛИОНСКИ ПРОФИТ ЗА ИНВЕСТИЦИИ ВО КОМПАНИЈАТА И МАКЕДОНИЈА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close