Политички партии

Мицкоски на ФБ: Акцизата за дизел горивото е зголемена од 15,5 на 17,5 денари за литар

ВАЖНО: Брутална пљачка на народот! Регулаторна комисија на седницата одржана на 3 август ги зголеми цените на нафтата и бензините. Како?

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close