0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderPolitikë

Mickoski: Me mirëkuptim, bashkëpunim dhe tolerancë mund t’i tejkalojmë të gjitha pengesat

Le të kalojnë momentet festive në paqe dhe gëzim, me dëshirat më të sinqerta për shëndet të mirë dhe prosperitet të secilit nga ju dhe familjet tuaja, shkruan kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski në urimin e dërguar deri te të gjithë qytetarët e besimit mysliman me rastin e Fitër Bajramit.

Back to top button
Close
Close