0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePartitë politikePolitikëVideoVideo deklaratë

Mickoski kërkoi dorëheqje nga Zaevi, për nesër paralajmëroi bllokadë në disa qytete

Lideri i opozitës VMRO-DPMNE-së protestoi sonte para Qeverisë dhe kërkoi dorëheqjen e kryeministrit Zoran Zaev pas qëndrimeve të tij në një intervistën për BGNES bullgare, në lidhje me historinë dhe paralajmëroi për nesër protesta me bllokada në disa qytete.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close