0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePartitë politikePolitikë

Mickoski: Formim të komisionit për kovid dhe sa më shpejtë orë policore

Lideri i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski kërkon formimin e komisionit për kovid në të cilin do të anëtarësohen njerëz profesionistë të cilët do të ofrojnë zgjidhej për tejkalimin e situatës aktuale me pandeminë. Mendon se sa më shpejtë duhet të vendoset edhe orë policore.

Back to top button
Close
Close