0_Maqedoni.PortalPolitikë

Mickoski: Duhet të ketë përgjegjësi për përgjimet e paligjshme

Nga ndërtesa e Ministrisë së Drejtësisë deri para Gjykatës penale Shkup, sonte VMRO-DPMNE e mbajti protestën kundër, siç paralajmëroi, "padrejtësive, revanshizmit dhe dhunës politike". Pjesëmarrësit gjatë marshit protestues vazhdimisht brohoritën "Liri, dorëheqje dhe mafia në burg".

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close