0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderPartitë politikePolitikëVideo deklaratë

Micevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së janë në Kuvend dhe do të sigurojnë kuorum për pakon e pestë të masave

– Deputetët e VMRO-DPMNE-së sot janë në Kuvend dhe do të sigurojnë kuorum për seancën e 36-të për votim të pakos së pestë të masave për ndihmë të ekonomisë dhe qytetarëve, deklaroi sot koordinatori i grupit të deputetëve të VMRO-DPMNE-së, Nikolla Micevski në konferencën për shtyp, që u mbajt në vigjilje të seancës së 36-të, që kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi e caktoi për sot, ndërsa në të cilën duhet të votohen tre ligjet e lidhura me pakon e pestë të masave.

Back to top button
Close
Close