BotëBotë.PortalSvet.Slajder

MIA Paralajmërime – botë

27 qershor 2020

27 qershor 2020

Berlin – Protestë kundër racizmit.

Reikjavik – zgjedhje presidenciale në Islandë.

Bruksel – Konferencë donatorësh për financim të vaksinës kundër virusit korona dhe koncert në të cilin, mes tjerash, do të performojnë këngëtarja Shakira dhe grupi “Kolldpllej”.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close