Најава на настани

МИА Најави – Свет

Варшава - Протест против политиката на полската Влада.

20 јуни 2020

Варшава – Протест против политиката на полската Влада.

Единбург – Протест против расизмот.

Тбилиси – Протест против политиката на грузиската Влада.

Тулса – Американскиот претседател Доналд Трамп ќе одржи митинг во американската држава Оклахома.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close