Најава на настани

МИА Најави – свет

Љубљана - Состанок на министрите за финансии на ЕУ. Рим - Завршува дводневниот состанок на министрите за здравство на земјите-членки на Г-20

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close