Најава на настани

МИА Најави – свет

Цетиње - Устоличување на митрополитот црногорско-приморски на СПЦ, Јоаникиј во Цетински манастир. Рим - Почнува дводневен состанок на министрите за здравство на земјите-членки на Г-20 и на земјите во развој

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close