Најава на настани

МИА Најави – свет

Во Велика Британија се укинува карантинот за вакцинираните патници од САД и од ЕУ, со исклучок на Франција. Брисел - Европски ден на сеќавање на Холокаустот на Ромите

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close