Најава на настани

МИА НАЈАВИ-СВЕТ

Париз - Во Франција ќе се одржат протести против воведување на санитарна пропусница, која ќе биде задолжителна за влез во повеќето затворени јавни места.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close