Најава на настани

МИА Најави – свет

Софија - Прва седница на Парламентот на Бугарија по предвремените избори. Рим - Претседателот на српското Собрание Ивица Дачиќ во ддводневна посета на Италија.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close