СветСвет.Портал

МИА Најави – свет

27 февруари 2020

Неапол – Италијанско-француска средба

Рим – Сенатот разгледува имунитет на Матео Салвини

Лондон
– Се очекува Кабинетот да ги претстави позициите за разговори со ЕУ по брегзит

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close