Најава на настани

МИА Најави – Свет

12 февруари

Брисел – Почнува дводневен состанок на министрите за одбрана на членките на НАТО.

Анкара – Турскиот претседател Реџеп Тајип Ердоган ќе зборува за новите чекори против сирискиот режим

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close