Најава на настани

МИА Најави – Свет

8 февруари

Даблин – Избори во Ирска

Ватикан – Средба на Папата со украинскиотпретседател Владимир Зеленски

Токио – Министрите за надворешни работи на Јапонија и на Велика Британија ќе имаат средба

Back to top button
Close
Close