Најава на настани

МИА Најави – свет

Белград - Шефот на италијанската дипломатија Луиџи Ди Мајо во посета на Србија и на Косово. Брисел - Меѓувладина конференција на ЕУ и Србија. Брисел - Меѓувладина конференција на ЕУ и Црна Гора

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close