Најава на настани

МИА Најави – свет

Истанбул - Протести поради повлекувањето на Турција од европскиот договор за спречување на насилство врз жените.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close