Најава на настани

МИА Најави – свет

Брисел - Самит на на НАТО. Баку - Претседателот на Турција, РЕџеп Тајип Ердоган во посета на Азербејџан

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close