Најава на настани

МИА Најави – свет

Брисел - Работна вечера на високиот претсатвник на Европска Унија за надворешна политика и безбедност Жозеп Борел со лидерите на земјите од Западен Балкан.   Прага - Претседателот на Србија, Александар Вучиќ во дводневна посета на Чешка

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close