Најава на настани

МИА Најави – свет

Белград - Претседателот на Србија, Алчександарт Вучиќ во посета на Брисел, при што ќе има средби со претседателката на ЕК, Урсула фон дер Лајен, шефот на европската дипломатија Жозеп Борел и еврокомесарот за прошируање Оливер Вархеји

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close