Најава на настани

МИА Најави – свет

Вашингтон - Дводневен светски самит за климата, во организација на САД, со учество на рускиот претседател Владимир Путин и кинескиот лидер Си Џинпинг.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close