Најава на настани

МИА Најави – свет

Москва - Втор ден од посетата на Високиот претставник на Европска Унија за надворешна политика и безбедност Жозеп Борел на Русија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close