Најава на настани

МИА Најави – свет

Москва - Рускиот опозиционер Алексеј Навални ќе се појави на суд поради непочитување на обврската за условната затворска казна изречена пред неколку години. Берлин - Германската министерка за одбрана Анагрет Крамп-Каранбауер ќе се сретне со турскиот колега Хулуси Акар

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close