Најава на настани

МИА Најави – свет

Вашингтон - Прва седница на новиот состав на Конгресот на САД, на која ќе се избира претседател на Претставничкиот дом.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close