Најава на настани

МИА Најави – свет

Средба на претседателката на Европската комисија Урсула фон дер Лајен со претседателот на Европскиот парламент Дејвид Сасоли и европскиот преговарач Мишел Барние за договорот со Велика Британија за трговски односи од 1 јануари, после Брегзит.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close