Најава на настани

МИА најави – свет

Техеран - Обраќање на иранскиот претседател Хасан Рохани на владина седница.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close