Најава на настани

МИА Најави-свет

Тирана - Почнува дводнениот виртуелен министерски состаномк на Организацијата за безбедност и соработка во Европа. Копенхаген - Прес-конференција на Светска здравствена организација за новиот коронавирус во Европа

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close