Најава на настани

МИА Најави – свет

Љубљана - Петнаесети Форум на гас енергетската заедница, на кој преку видео врска ќе учествува и еврокомесарот за проширување на ЕУ, Оливер Вархеји. Франкфурт - Годишна конференција на Европска централна банка

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close