Најава на настани

МИА Најави – свет

17 септември 2020

17 септември 2020 

Виена –  Светски самит за климатските активности.

Женева – Редовна прес конференција на СЗО за коронавирусот.

Рим –  Посета  на германскиот претседател Франк Валтер-Штајнмаер

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close