0_Инфопакет.ПорталНајава на настани

МИА Најави МКД (ДПЛ)

1 март 2020

1 март 2020

СкопјеПрес-конференција на портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски (Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ/11:00)

Скопје – Прес-конференција на портпаролот на партискиот Централен изборен штаб на Демократска унија за интеграција (ДУИ), Бујар Османи (седиште на ДУИ во Скопје/11:00).

Тетово – Средба со граѓани на Демократската партија на Албанците (ДПА) (пред О.У. Кирил и Методиј/18:00).

___________________________________________________________________________

***МИА ги објавува местото и времето на одржување на настаните и притоа не презема обврска за реизвестување доколку дојде до промена на најавените термини***

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close