MIA FleshMIA Radio Flesh

MIA Flesh

Shkup – Presidenti Stevo Pendarovski sot mbajti fjalim në Samitin e presidentëve dhe qeverive të vendeve pjesëmarrëse në Procesin e Bashkëpunimit të Evropës Juglindore (PBEJL), i cili po mbahet në Antali, në Turqi.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close