MIA FleshMIA Radio Flesh

MIA FLESH

Shkup – Moti do të jetë me diell me vranësira të vogla mesatare. Në mëngjes do të jetë freskët. Gjatë ditës vende-vende do të ketë kushte për shi afatshkurtër dhe bubullima të rralla, kryesisht në zonat malore. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi perëndimor dhe veriperëndimor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -1 deri 6, ndërsa maksimalja do të mbërrijë prej 13 deri 21 gradë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close