МИА Бриф 5+5Пакети

МИА Бриф 5+5

26 февруари 2020

26 февруари 2020

Потрошувачите да внимаваат при купување производи надвор од деловниот објект, нема ништо бесплатно

Грета Тунберг се сретна со нобеловката Малала Јусуфзаи

Во Индија се наоѓаат 21 од 30-те најзагадени градови во светот

Поради страв од коронавирусот се празнат полиците низ маркетите во Љубљана

Генерален штрајк на островите од северниот дел од Егејското море

Силен земјотрес ја погоди Индонезија

Втор случај на новиот коронавирус во Хрватска

Во судири во Њу Делхи најмалку 20 загинати, околу 190 повредени

Поради коронавирусот, Нетанјаху престана да се ракува со своите поддржувачи

Потврдени два нови случаи на коронавирус во Франција

Француската крајна десница смета дека во Европскиот суд за човекови права се „инфилтрирани“ невладините организации на  Сорос

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close