МИА Бриф 5+5Пакети

МИА Бриф 5+5

30 декември 2020

30 декември 2020

Бочварски: Напролет ќе се градат делниците на експресниот пат Градско-Прилеп

Почна седницата за поставување пратенички прашања

Спасовски на традиционалното академско кафе со студентите и професорите од Факултетот за безбедност – Скопје

АЕТМ: Нови 322 е-продавници регистрирани во првите девет месеци од годинава

Здружение ЕСЕ: Во Комисијата за спречување и заштита од дискриминација да се постават стручни и непартиски членови

Преку видео повик до амбасадите Грците кои живеат во странство ќе можат да добијат потврди и изводи

Во Сисак и Петриња, повеќе од 5.000 ученици останаа без своите училишта

Хрватската Влада го прогласи 2 јануари за Ден на жалост

Лајен: Време е да го оставиме Брегзит зад нас

Израел планира да биде меѓу првите земји во светот што ќе ги вакцинира речиси сите граѓани

 

Back to top button
Close
Close