МИА Бриф 5+5Пакети

МИА Бриф 5+5

30 октомври 2020

30 октомври 2020

Конференција „Фронтот во Првата светска војна : Историја, сеќавања и книжевност“

Дебата „Дали ни е потребна медиумска диета?“

Вебинар „Новинарската заедница во Слоу Фуд – гласот на промените преку храната“

Онлјан настан „Дијалози за Дигиталната агенда“

„Дрво на пријателството“ истовремено во Скопје, Белград, Приштина,Тирана, Подгорица и Сараево

Додик: БиХ ќе ја тужи Хрватска поради нуклеарен отпад на Трговска гора

Умерен земјотрес регистриран во Романија

Уапсен маж кој е поврзан со напаѓачот од Ница

Камала Харис почеста цел на дезинформации отколку Џо Бајден

Нов Зеланд ќе ја легализира еутаназијата

 

 

 

Back to top button
Close
Close