МИА Бриф 5+5Пакети

МИА Бриф 5+5

9 септември 2020

9 септември 2020

Путин нема да се сретне со Трамп до изборите во САД во ноември

Средба Заев – Која: Посветеност на соработката за унапредување на реформите и обезбедување просперитет за граѓаните

Спасовски:Полицијата заштитник и партнер на граѓаните (ДПЛ)

Јанез Копач за МИА: Производството на електрична енергија е либерализирано, регулаторот повеќе не одлучува за цената на струјата

Трамп номиниран за Нобелова награда за мир

Во Словенија рекорден број на новозаразени со коронавирусот

Сончево со мала локална облачност

Шакира во костим за капење дизајниран по нејзина идеја

Белгија: Зголемена стапката на вработеност од почетокот на пандемијата

Back to top button
Close
Close