МИА Бриф 5+5Пакети

МИА Бриф 5+5

9 септември 2020

9 септември 2020

Нема повредени во пожарот во зградата на СЕП и МИА, изгорени канцеларии од првиот кат

Изгоре голем дел од бегалскиот камп Мориа на грчкиот остров Лезбос

Бројот на смртни случаи од последици од Ковид-19 во светот надмина 900.000

Каде оди Црна Гора?

Канада: Во Квебек 120 училишта пријавија случаи на коронавирус

Франција одложи посета на министри на Москва

Во „Македонско село“ младите претприемачи ќе отвораат сопствен бизнис без плаќање режиски трошоци

Јапонската амбасадорка во Виница на церемонија за проект на ЈКП „Солидарност“

Шоуто „Кардашијанови“ го најави својот крај

Back to top button
Close
Close