МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

29 јуни 2020

29 јуни 2020

Во болницата во Козле 22 пациенти со Ковид-19, од кои двајца на кислородна поддршка, а две деца се во добра општа состојба

Здравствени службеници од војската ќе вршат тестови за Ковид-19 на аеродромите на грчките острови

Кекеновски: Пратениците од нашата коалиција, слободно и самостојно ќе одлучуваат

Хрватска, сепак, ги олабавува мерките за граѓаните од БиХ

Чави: Подготвен сум да ја водам Барселона

Во монтажната болница наскоро ќе биде поставен систем за кислородна поддршка

Филипинската крајбрежна стража трага по 14 исчезнати по судирот на два брода

Велика Британија со огромно задолжување и буџетска дупка од нивото на Втората светска војна

На Кина и се закануваат нови дождови и поплави

Мицкоски не се појавил во ПС Центар, туку неговиот правен застапник

Back to top button
Close
Close