МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

17 јуни 2021

17 јуни 2021

МЗ: Вчера аплицирани 4.299 вакцини

Заев: Со Јанев целиме да постигнеме исчекор напред кон решение

ДКСК: Нема судир на интереси при изборот на поротникот Митко Сандев

Шекеринска – Над: Сојузништвото во НАТО ја отвора вратата кон поинтензивна соработка, потребен е исчекор во европската интеграција

Заев: Договорот од Преспа е вистински пример за моќта на дипломатијата и дијалогот

Партиите на Трифонов и Борисов со изедначени шанси за прво место на парламентарните избори во Бугарија

ЕК го одобри грчкиот план за закрепнување и отпорност во висина од 30,5 милијарди евра

Кремљ го поздрави американскиот здрав разум за стратешкиот дијалог

Граѓаните на ЕУ под 45 години помалку склони кон вакцинација

„Викторија’с сикрет“ најави нова маркетинг-стратегија

Back to top button
Close
Close