МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

2 јуни 2021

2 јуни 2021

Дискутирани можностите за соработка на Општина Охрид и Економскиот факултет од Љубљана

Битиќи во посета на компанијата „Пејпер Мил“ во Кочани

Заев, Шахпаска и Марин на увид во градежни работи на нова градинка во Аеродром

Дебата за младинско претприемништво во Скопскиот регион: предизвиците и перспективите

Делегација од Вермонт на средби со Шекеринска и Ѓурчиновски

Португалскиот претседател Марсело Ребело де Соуза во официјална посета на Бугарија

Хакери ја нападнаа најголемата светска фабрика за преработка на месо – JBS

Израел избра нов претседател меѓу активистка верник и секуларен политичар

Бајден им оддаде почит на жртвите на расно насилство во Тулса пред сто години

Рабеи: Нема ненадминливи бариери за оживување на Договорот за иранската нуклеарна програма

 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close