МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

2 јуни 2020

2 јуни 2020

Мицкоски: Русковска треба да поведе истрага по допрен глас по сведочењето на Јовановски во „Рекет“

ЕК предлага 14,5 милијарди евра претпристапни фондови за буџетот 2021-2027

Контрола на полицијата и пазарен инспекторат за работното време на локалите во Тетовско

Богдановиќ на средба со угостителите од Центар

Активности за одбележување на 2 Јуни – Меѓународниот ден на сексуалните работници

Мицкоски: Избори откако конечно ќе се избориме со пандемијата со Ковид-19

Тутунски комбинат Прилеп доби дивиденда од 2,4 милиони евра од заедничката компанија со „Филип Морис“

Османи: Комисијата за заразни болести се уште проценува дали треба да укине забраната за јавниот превоз во тетовскиот регион

Тиодоровиќ: Да ги укинеме сите мерки во Србија, да ги пуштиме луѓето да живеат

Шилегов: Се работат сите неопходни сценарија ако има карантин во Скопје

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close