МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

28 февруари 2020

28 февруари 2020

УНХЦР: Нема промена на турската политика кон сириските бегалци

Чулев:Будно се следи состојбата на границите поради можен нов бран бегалци

ЕК: Турција официјално не објави промена на политиката кон бегалците

„Но пасаран“ ја поздрави одлуката на судот во Стразбур

Косовската Влада издвои 400 илјади евра за борба против коронавирусот

Грција го затвори граничниот премин со Турција кај Еврос

Радончиќ: Ако Турција ги пушти мигрантите ќе настане хуманитарна криза

Поради коронавирусот откажан Саемот на автомобили во Женева

Американец украл автомобил со штотуку починат маж

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close