МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

26 февруари 2020

26 февруари 2020

Грета Тунберг се сретна со нобеловката Малала Јусуфзаи

Во Индија се наоѓаат 21 од 30-те најзагадени градови во светот

Поради страв од коронавирусот се празнат полиците низ маркетите во Љубљана

Генерален штрајк на островите од северниот дел од Егејското море

Силен земјотрес ја погоди Индонезија

Втор случај на новиот коронавирус во Хрватска

Во судири во Њу Делхи најмалку 20 загинати, околу 190 повредени

Поради коронавирусот, Нетанјаху престана да се ракува со своите поддржувачи

Потврдени два нови случаи на коронавирус во Франција

Француската крајна десница смета дека во Европскиот суд за човекови права се „инфилтрирани“ невладините организации на  Сорос

Back to top button
Close
Close