МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

5 февруари 2020

5 февруари 2020

Галуп: Рекордна популарност на Трамп од 49 отсто

Собранието треба да ја продолжи 131. седница

Седници на пет собраниски комисии

Над 20 земји од светот и испратија хуманитарна помош на Кина

Маседи: Иран сака зближување со Саудиска Арабија и ОАЕ

Ѓукановиќ: Државата нема да подлегне на уцени

Томас Бертин и Елса Бензакуен од француското МНР во посета на земјава

Парламентарна буџетска канцеларија ќе биде отворена во Собранието

Најмногу снег во Маврово и Пожаране, над 30 сантиметри

Курти: Не може да има договор со Србија ако ставот на Вучиќ е „и ние треба да добиеме нешто“

Back to top button
Close
Close