МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

20 јануари 2020

20 јануари 2020

Путин предложи разрешување на јавниот обвинител и именува нов

Истражување: Поларизираниот политички дискурс ги ослабува условите за политички дијалог

Царовска и Деспотовски во посета на компанија корисник на инструментот за кофинансирани грантови за иновации

Со нож ранета бегалка од Авганистан во кампот Мориа на Лезбос

Илјадници студенти во Багдад им се приклучија на демонстрантите по судирите со полицијата

Продолжуваат разговорите за законот за ЈО, договорот неизвесен

Столтенберг ја поздрави најавата за авиолинија Белград-Приштина

Си: Кина ќе ја сузбие епидемијата предизвикана од коронавирусот

Спасовски – Секизќок: Има интерес за унапредување на економската соработка и поддршка од Турција за НАТО и ЕУ

Попривлечни работни места како еден од условите да се спречи одливот на квалификуван кадар

Back to top button
Close
Close