МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

13 декември 2019

13 декември 2019

Пендаровски: Повторното одложување на преговорите со ЕУ може да има непредвидливи и непоправливи последици

Британските либерали ќе избираат нов лидер по неуспехот на изборите

Мистриозни дупки во Тихиот Океан

Џонсон: Ова е историска победа и мандат за спроведување на Брегзит

Кампања против употребата за пиротехнички средства за новогодишните празници

Потрага по загинатите на Белиот остров

Трамп му ја честиташе убедливата победа на Џонсон на изборите

Штрајк на косовското образование и на здравството

Постигнат договор за климатски неутрална Европа

Галопирачки раст на аутсорсинг-индустријата, државата да го препознае потенцијалот

 

Back to top button
Close
Close